İade Değişim Koşulları

Teslimat, İade ve Değişim Politikası

Alıcı iade etmek veya değişimini yapmak istediği ürünü, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve etiket ambalaj bütünlüğü koruması koşuluyla siparişi teslim aldığı tarihten itibaren 3(üç) gün içinde etiketi, faturası ve orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilir. İade ürünü kabul edilirse, ürün değişimi veya ödeme iadesi talebinde bulunabilir. 

Alıcı ödeme İadesi talebi durumunda , kargo masrafları düşülerek, kredi kartının ait olduğu bankaya gerekli bildirim yapılarak 7 is günü içerisinde iadesi sağlanır. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmeler için Satıcının herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve Satıcı tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından Alıcı hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini kabul etmektedir.

Değişim talep edilen ürünlerde ise ek kargo ücreti ödemesizin ücretsiz değişim sağlanır. 

İadesi veya değişimi talep edilen ürünler giyilmemiş, zarar görmemiş, kullanılmamış ve etiketi ve orijinal ambalajı ile birlikte geri gönderilmelidir.

Satın alınan ürünün iade/değişim olasılığı göz önünde bulundurularak özenle denenmesini rica ederiz. İade/değişim durumunda ürünün teslim alındığı şekilde eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir. İade/değişim koşullarına uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Kişiye özel ölçülerde veya özel değişikliklerle dikilmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.